Üretim
Hakkımızda
Ciddi mutfak KKTC de kurulan, Girne - Lefkoşa - Gazimağusa bölgelerinde Showroom'ları bulunan Ada geneline ve yurt dışına hizmet veren KKTC'nin en büyük Mutfak & Dekorasyon firmasıdır.

Firmamız mutfak, gardırop, kapı, parke ürünlerinin üretim ve satışı ile birlikte dekorasyon hizmeti sunmaktadır. Ciddi Mutfak Ltd. tasarımlarında modüler mutfağın olanaklarını genişletip, kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmeyi, mutfakta farklı çözümlerle müşteri beklentilerini karşılayabilmeyi öncelik olarak ele alıyor ve bu doğrultuda ürün gamındaki çeşitliliği her geçen gün artırıyor.

Kalite her şeyden önce gelir bilinci ile ciddi mutfak olarak ürettiğimiz ürünlerin hepsinde, yüksek kalite standardını benimseriz. Projelerimizi tasarlarken ve üretirken, çalışma fizyolojisi, ergonomi, mekân kullanımı ve teknolojik gelişimlerden en iyi şekilde faydalanmaktayız.

Yaşam alanlarını daha kullanışlı hale getirmek amacı ile yeniliklere her zaman hazırız. Malzeme, tasarım, teknik, dizayn ve üretim konusunda en yüksek standartları hedeflemekteyiz. Her ürünün tasarımından teslimine kadar her aşamada kaliteyi hedefleriz. Ürünlerimiz ciddi mutfak garantisi altında olup, montaj sonrası servis hizmetlerimiz ile de müşterilerimizin yayındayız.

Ciddi Mutfak 'da ücretsiz projelendirme hizmeti 'Ciddi Mutfak Tasarım Uzmanları' tarafından veriliyor. Ciddi mutfak mağazalarında görev yapan uzmanlar, kendi bilgi ve eğitimlerine ek olarak mutfak tasarımından satış tekniklerine, yeni trendlerden ürün ve malzeme bilgisine kadar pek çok konuyu içeren uzun bir eğitim sürecinden geçtikten sonra hizmet vermeye başlıyor. Ciddi Mutfak, tüm mağazalarındaki hizmet kalitesini halkla ilişkiler departmanımız tarafından tüm müşterilere yapılan 'Müşteri Memnuniyeti Anketleri' ile ölçümlüyor.


Misyonumuz
Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda en iyi kaliteyi uygun fiyatlar ile sağlamak, kalite standartlarımızdan ödün vermeden sahip olduğumuz deneyimi, bilgi birikimini ve üstün teknolojik makinaları kullanarak daha kaliteli ürünler orta çıkarmak, sektördeki adımızı ve bilinirliğimizi korumak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.


Vizyonumuz
Alternatifli ürün seçeneklerimiz, doğru hizmet ve uygun fiyat politikamızla müşteri memnuniyetini maksimumda tutmak ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak. Çağın tüm yeniliklerini takip eden, bu yenilikleri halkımızın hizmetine sunarken güler yüzle müşteri memnuniyeti sağlamak temel ilkemizdir.


Kalite Politikamız
Hayalinizdeki mutfağı size en kaliteli ürün ve en kaliteli hizmet sunma anlayışı ile bugünlere kendini kanıtlayarak gelen şirketimize duyulan güven bizlerin en büyük referansıdır. Mutfaktaki rahatlığınız bizim en büyük armağanımızdır. Sizlerin memnuniyeti bizim gururumuzdur.

Müşterilerimizi en önemli değer olarak görmek ve müşteriyi sonsuza dek elinde tutacakmış gibi davranmak kalite anlayışımızın ana fikrini oluşturmaktadır. Kalite müşterilerimizin en temel ve doğal hakkıdır. Bunu sağlamak ve eksiksiz bir müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek tedarikçilerimizden çalışanlarımıza, yöneticilerimizden satış noktalarımıza kadar herkes için vazgeçilmez bir ödevdir. Eğitim, araştırma-geliştirme, teknoloji ve tasarım başarının anahtarı ve kaliteyi gerçek kılan faktörlerdir, bunlara yatırımı, kaliteyi ve markanın geleceğine yapılan yatırım olarak görmekte ve sürekli gelişime inanmaktayız.

Hizmet İlkelerimiz
Ciddi Mutfak, Kaliteye ve %100 müşteri memnuniyetine dayanan modern yönetim anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış kaliteyi sadece üründe değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onun uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluktur. Zamanında ve gerektiğinde üretilemeyen ürün ve hizmet hiçbir anlam ifade etmez. İstenilen ürünü, söz verilen zamanda ve niteliklerde vermek hem müşterimize hem de kendimize duyduğumuz saygının doğal bir sonucudur.

Açıklık, Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duyduğu güveni doğuran en temel özelliklerdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.


                                                                                 Ciddi Mutfak Ltd.
Evinize değer katar


Online
Projelendirme
Online
Servis Talebi
Ana Sayfa
Kurumsal
Kampanyalar
Ürünlerimiz
Anket Sayfası
Referanslar
İnsan Kaynakları
Site Haritası
İletişim
Copyright © 2013 Ciddi Mutfak
Designed & Powered by Ata Bilişim

Üretim