Hakkımızda

Şirket, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde Girne merkezli olarak kurulmuş, Lefkoşa ve Gazimağusa bölgelerinde de mağazaları bulunan ada geneline ve yurt dışına hizmet veren KKTC'nin en büyük Mutfak & Dolap & Ahşap Dekorasyon firmasıdır. Şirket'in Ciddi Investment Ltd. ve Ciddi Home Ltd. olmak üzere iki şirketi daha bulunmaktadır. Şirket'in 100'ün üzerinde çalışanı bulunmaktadır.

Şirket, mutfak, gardırop, kapı ve parke ürünlerinin üretim ve satışı ile birlikte dekorasyon ve sabit diğer ev içi mobilyaların da hizmetini sunmaktadır. Şirket tasarımlarında modüler mutfağın ve ev mobilyalarının olanaklarını genişletip, kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmeyi, mutfakta farklı çözümlerle müşteri beklentilerini karşılayabilmeyi öncelik olarak ele alıp bu doğrultuda ürün gamındaki çeşitliliğini her geçen gün artırmaktadır.

Kalite her şeyden önce gelir bilinci ile şirket olarak ürettiği ürünlerin hepsinde, yüksek kalite standardını benimsemektedir. Projeleri tasarlarken ve üretirken, çalışma fizyolojisi, ergonomi, mekân kullanımı ve teknolojik gelişimlerden en iyi şekilde faydalanmaktadır.

Yaşam alanlarını daha kullanışlı hale getirmek amacı ile yeniliklere her zaman hazırdır. Malzeme, tasarım, teknik, dizayn ve üretim konusunda en yüksek standartları uygulamakta ve her ürünün tasarımından teslimine kadar her aşamada kaliteyi hedeflemektedir. Üretilen ürünler şirket garantisi altında olup, montaj sonrası servis hizmetleri ile de müşterilerinin yanındadır.

Şirket'te ücretsiz projelendirme hizmeti 'Ciddi Mutfak Tasarım Uzmanları' tarafından verilmektedir. Şirket mağazalarında görev yapan uzmanlar, kendi bilgi ve eğitimlerine ek olarak mutfak tasarımından satış tekniklerine, yeni trendlerden ürün ve malzeme bilgisine kadar pek çok konuyu içeren bir eğitim sürecinden geçtikten sonra hizmet vermeye başlamaktadır. Şirket, tüm mağazalarındaki hizmet kalitesini halkla ilişkiler departmanı tarafından tüm müşterilere yapılan 'Müşteri Memnuniyeti Anketleri' ile ölçümlemektedir.

Misyonumuz

Müşterilerinin beklentileri doğrultusunda en iyi kaliteyi uygun fiyat ile sağlamak, kalite standartlarından ödün vermeden sahip olduğu deneyimi, bilgi birikimini ve üstün teknolojik makinaları kullanarak daha kaliteli ürünler ortaya çıkarmak, sektördeki adını ve bilinirliğini korumak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak olarak belirlemiştir. Ayrıca alternatifli ürün seçenekleri, doğru hizmet ve uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini maksimumda tutmak ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak. Çağın tüm yeniliklerini takip eden, bu yenilikleri halkın hizmetine sunarken güler yüzle müşteri memnuniyeti sağlayarak 'teşekkürü işitmek temel ilkemizdir.

Vizyonumuz

Alternatifli ürün seçenekleri, doğru hizmet ve uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini maksimumda tutmak ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak. Çağın tüm yeniliklerini takip eden, bu yenilikleri halkın hizmetine sunarken güler yüzle müşteri memnuniyeti sağlamak Şirket'in temel ilkesi olarak belirlenmiştir.

'Ülkenin hazır ve modüler mobilya piyasasında öncü olarak anılarak sektörün açık farkla lideri olmak.'

Kalite Politikamız

Müşteriye, hayalindeki mutfağı en kaliteli ürün ve en kaliteli hizmet ile sunma anlayışında olan bugünlere kendini kanıtlayarak gelen Şirket'e duyulan güven en büyük referanstır. Mutfakta sağlanan rahatlık Şirket ortakları ve çalışanlarının en büyük armağanıdır. Müşteri memnuniyeti Şirket'in en büyük gururdur.

Müşterileri en önemli değer olarak görmek ve müşteriyi sonsuza dek elinde tutacakmış gibi davranmak şirketin kalite anlayışının ana fikrini oluşturmaktadır. Şirket kalitenin müşterilerin en temel ve doğal hakkı olduğunu düşünmektedir. Bunu sağlamak ve eksiksiz bir müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek şirket tedarikçilerinden çalışanlarına, yöneticilerinden satış noktalarına kadar herkes için vazgeçilmez bir ödevdir. Eğitim, araştırma-geliştirme, teknoloji ve tasarım başarının anahtarı ve kaliteyi gerçek kılan faktörlerdir. Şirket bunlara yatırımı, kaliteyi ve markanın geleceğine yapılan yatırım olarak görmekte ve sürekli gelişime önem vermektedir.

Hizmet İlkelerimiz

Şirket kaliteye ve %100 müşteri memnuniyetine dayanan modern yönetim anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış kaliteyi sadece üründe değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışan, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onun uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu müşteriler için Şirket'in duyduğu bir sorumluluktur. Zamanında ve gerektiğinde üretilemeyen ürün ve hizmet hiçbir anlam ifade etmez. İstenilen ürünü, söz verilen zamanda ve niteliklerde vermek hem müşteriye hem de şirket değerlerine saygının doğal bir sonucudur.

'Açıklık, Şeffaflık ve Dürüstlük' müşterilerin şirkete duyduğu güveni doğuran en temel özelliklerdir. Şirket, tüm iş ve hizmetlerde bunu korumak gerektiğinin bilincindedir.
CİDDİ MUTFAK

Sayılarla Biz

0
Mutlu Müşteri
0
Aldığımız Ürünler
0
Yıllık Deneyim
0
Tamamlanan Proje