İnsan Kaynakları

İnsan Kaynaklarımız
Hakkında

 • İnsan Kaynakları

  Ciddi mutfağın marka olma yolunda bugünlere gelmesini sağlayan temel stratejilerinden bir tanesi de insan kaynağına verdiği önem ve bu kaynağı en doğru şekilde değerlendirme anlayışıdır.

  Mobilya üretiminin marangozluktan fabrika üretimine uzanan büyüme süreci, sektörün istihdam gücünü de artırmış, çeşitli meslek grupları açısından tercih edilen bir iş kolu haline gelmesini sağlamıştır. Bu süreçte doğru işe doğru insan akışının sağlıklı yürütülebilmesi ve insan kaynağının doğru yönetilmesi ile başarı mümkündür. Bu bilinçle hareket eden Ciddi mutfak bundan sonraki hedefleri içerisinde de insan kaynağı etkin rol oynamayı sürdürecektir.

  Başarı bir takım işidir ve o takımın her bireyinin ortaya konan başarıda payı olacağı kuşkusuzdur.

 • Eğitim

  Kurumsal başarıda en önemli etkenlerden biri, işini sürekli gözden geçiren, müşterilerin ihtiyaçlarını belirleyen, onları anlayan, ürün ve hizmet kalitesini artırmak üzere sürekli çaba gösteren, yaratıcı, bilgili ve becerileri yüksek insan kaynağı büyük önem taşır. Bu nedenle onların sürekli gelişimi sağlamayı hedeflemekteyiz.

  Eğitim ve geliştirme programlarımız, çalışanlarımızı verimli kılmak ve şirketimizi geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Çalışanlara özel planlanan eğitimler, şirkete hızlı ve kolay uyumu sağlayan Oryantasyon Programı ile başlar. Yeniliklerinin performansına yönelik geliştirici faaliyetlere devam ederek sürekli öğrenme sürecinde eğitimlere rehberlik edilir.

  Ancak bu koşulların sağlanması hem güçlü bir bilgi akışı, hem de çalışanların yetkinliklerini geliştirmek üzere gerekli eğitim desteğinin sağlanması ile doğrudan ilişkilidir.

  Hedefimiz; çalışanlarımızın kendi potansiyel ve güçlerini fark etmelerini, araştırıcı ve sorgulayıcı bakış açısı kazanmalarını, zaman değeri, bilinci ve duyarlılığını elde etmelerini, iç yönetim, hedef belirleme, pozitif iletişim konularında kendi kendini yönetebilme becerilerini, öğrenmeyi, yaşam tarzı ve alışkanlığa dönüştürmelerini sağlamak yolunda onların yanında olmaktır.

 • İş Başvuru Formu

  Başvurunuz tercihleriniz doğrultusunda, herhangi bir zamanda ortaya çıkan personel ihtiyacına uygun şekilde değerlendirilecektir.

  İş başvuru formumuza internet üzerinden ulaşabilmek için tıklayınız.